+90 544 158 43 22

Hakkımızda

Psikoloji, insan yaşamının tüm yönleriyle ilgili olan bir bilim dalıdır. Psikoloji, henüz 20. Yüzyıldan itibaren bilim olarak gelişmeye başlamış olsa da “insan ve davranışını” anlamaya yönelik çabalar insanlık tarihi boyunca süregelmiştir. Günümüz insanı da kendini ve diğerlerini anlamaya çalışmakta, hayatın anlamını sorgulamakta ve bu soruya kendi kaynakları doğrultusunda cevap vermektedir.

Hemen hemen herkes yaşamının bir döneminde çeşitli zorlayıcı yaşam olayları ile karşılaşabilir, yaşamda anlam kaybına uğrayabilir. VAR-OL Psikolojik Danışmanlık Merkezi, tek başına üstesinden gelmenin zor olduğu bu deneyimlerde danışanların içsel süreçlerini, duygularını kabul etmesine, değerleri doğrultusunda sorumluluk alıp kararlı davranışlarda bulunmasına, düşüncelerinde, duygularında, davranışlarında işlevsel bir değişim geliştirmelerine destek olmak, gelişim ve değişim yolculuğuna eşlik etmek, çocuk- ergen ve yetişkinlere, ailelere psikolojik destek hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

VAR-OL Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak, çalışmalarımızın temeline uzun yıllara dayanan uzmanlığımızı ve tecrübemizi, bilimsel yöntemleri, mesleki etik ilkeleri alarak bireysel ve psikolojik danışmanlık, bireysel psikoterapi, çocuk merkezli oyun terapisi, aile danışmanlığı, kurumlar için danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.

https://www.zekatestmerkezi.com/

psikolog bursa psikolog psikolog psikolog nedir online psikolog psikolog randevu bursa klinik psikolog ünlü psikologlar uzman psikolog ücretsiz psikolog sanal psikolog nilüfer psikolog psikolog seans ücretleri psikolog seans ücretleri 2019 psikolog tavsiye ediyorum psikowlog ücretsiz uzman klinik psikolog psikiyatri psikolog farkı psikolog önerileri cas testi bursa bursa zeka testi ergen terapisi nilüfer bursa çocuk psikoloğu nilüfer aile terapisi  cas  cas testi, zeka testi, cas testi bursa, online terapi, online danışmanlık, hülya varol, klinik psikolog, psikoterapist, moxo testi, en iyi psikolog, bursada en iyi psikolog, bursa en iyi çocuk terapisi, oyun terapisi, çift terapisi, aile danışmanlığı, nilüfer en iyi psikolog, boşanma terapisi, bilişsel davranışçı terapi, bireysel terapi, bdt, varol psikoloji, var-ol psikoloji, zeka testi ne kadar, psikiyatrist

http://www.castestibursa.com/

http://bursazekatesti.com/

http://www.bursazekatesti.com/